Elektrotehničari 2003-2007
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elektrotehničari 2003-2007

Forum :)
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 kuke u nosu

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
kizo

kizo


Broj postova : 84
Age : 36
Lokacija : fontana
Registration date : 21.03.2008

kuke u nosu Empty
PostajNaslov: kuke u nosu   kuke u nosu Icon_minitime1pon ruj 01, 2008 11:26 pm

evo mene iz bosne sam stigla, para nemam platu nisam digla!
haha evo dosada mene ubija pa da vidim malo jel ima kaj tu i vidm da nema pa reko da ja nekaj pametnog (ili glupog) napišem

prvo da pitam jel ima ko raspored da mi pošalje i popis lektira kaj bum znal i jel ide ko sutra markirati kaj? hehe, meni bi bilo lepo da još idemo u školu neznam za vas

evo završilo ljeto pa da vidimo kak ga je ko provel, ja vam denem sliku tu da vidite kak su ga pravi majstori proveli hihi

[img]kuke u nosu Dsc00011[/img]
[Vrh] Go down
romana

romana


Broj postova : 158
Age : 36
Lokacija : ZEMLJA ČUDESA
Registration date : 08.04.2008

kuke u nosu Empty
PostajNaslov: Re: kuke u nosu   kuke u nosu Icon_minitime1sri ruj 03, 2008 11:19 pm

pa zar bi itko mogao posumnjati u seksi ekipu iz elteh??? Ja sam samo čekala ko se bu prvi pohvalil.naravno da je to zoki-seksi majstor! Laughing gle stari, ja te nebum pitala kak je bilo, zato kad već znam, a i bilo bi suviše apsurdno jedno takvo pitanje.ali moram ti priznati da ti je ova zurka totalno seksi.to je sigurno bojanovo djelo.ako nije,nek se srami,jer bi već moral imati prakse za nešto tako izazovno…ugl,čijih god to ruku bio rad, skidam kapu. Wink
ali šalu na stranu.i ja bi drage volje da se imam čime pohvaliti,međutim,baš i neide …nadam se da tako neće biti još zadugo…ja zapravo tek sad krećem u pravu akciju...meni zabava tek počinje (tješi se ti samo,romana), ali fakat.ako mi se ovaj put barem malo ne posreći,onda zajebi sve…odustajem skroz.eto tolko o tome,da malo ubijem dosadu!
Btw. Zoki,ja sutra markiram eršu, pa bi se ja i ti mogli dogovotiri.bumo skupa lektiru čitali……………“čitali“………….“lektiru“…………..moš si mislit.hehe! Razz zapravo sam htjela reći da si budemo kuke iz nosa kopali!ali neka to bude naša mala tajna! hehehe! jipi aj jej! papa Razz
[Vrh] Go down
kizo

kizo


Broj postova : 84
Age : 36
Lokacija : fontana
Registration date : 21.03.2008

kuke u nosu Empty
PostajNaslov: Re: kuke u nosu   kuke u nosu Icon_minitime1čet ruj 04, 2008 7:56 pm

vidim da niko niš ne piše valjda su još svi na godišnjem...ili se uče da daju zaostatke koje nisu dok je trebalo.

nego, ovo se nalazi u 7. mjesecu a sad je 9. tak da mi to baš nekak ne štima

a ti romana kak to misliš da si bumo kuke kopali? jedno drugome ili svaki svoje, ja ti svoje nedam

i da znam da je frizura jebena jer je mojih ruku djelo, u biti prvo ju je bojan započel al je onda došla stara njegova i dovršila, a dalje ju sam održavam postojanom posebnim preparatima za njegu kose
[Vrh] Go down
romana

romana


Broj postova : 158
Age : 36
Lokacija : ZEMLJA ČUDESA
Registration date : 08.04.2008

kuke u nosu Empty
PostajNaslov: Re: kuke u nosu   kuke u nosu Icon_minitime1pet ruj 05, 2008 4:55 pm

kizo je napisao/la:
i da znam da je frizura jebena jer je mojih ruku djelo, u biti prvo ju je bojan započel al je onda došla stara njegova i dovršila, a dalje ju sam održavam postojanom posebnim preparatima za njegu kose

jao kako je to divno! eto vidiš,nisam bila u potpunosti u krivu,ali svaka čast na kreativnosti i trudu.isplati se za ovakav sexy look Cool

admini su zaokupljeni su faksom i drugim obavezama,meni je krizz rekel da slobodno pisemo kam ocemo jer nema vremena,ali vidla sam da je nedavno bil na forumu pa se i ja pitam koji je k... Wink (šala)

i da, meni su tvoje kuke pravi izazov, jer moram priznat da još nemam iskustva s kopanjem tuđih kuka, pa sam mislila kaj bi mi ti to malo pokazal.mislim da ti ipak znaš nekaj više o tome, a ja bi se malo više educirala po tom pitanju...i tak...ali ako nećeš onda dobro Rolling Eyes vjerojatno imaš već nekoga s kim možeš podijeliti nešto tako izazovno,pa te ja onda...ovoga...nebum više gnjavila...smrc

king
[Vrh] Go down
Sponsored content





kuke u nosu Empty
PostajNaslov: Re: kuke u nosu   kuke u nosu Icon_minitime1

[Vrh] Go down
 
kuke u nosu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Elektrotehničari 2003-2007 :: Prva kategorija :: Elektrotehničari (7. mjesec)-
Forum(o)Bir: